16651750_245815679208068_271965545_n

Dedeman angajează Șofer profesionist – Iași, Valea Lupului

Dedeman angajează Șofer profesionist – Iași Valea Lupului

Descriere post

  • Participa la incarcarea marfii in mijloacele de transport, in baza documentelor de insotire a marfii
  • Transporta marfa la domiciliul clientilor si se asigura ca aceasta corespunde cantitativ si calitativ
  • Asigura integritatea marfurilor transportate
  • Respecta ruta de transport si livreaza produsele conform programarii
  • Raspunde de utilizarea corespunzatoare a autovehiculului
  • Asigura distributia marfurilor achizitionate de catre clienti, de la magazin catre domiciliul acestora pe raza orasului / judetului

Profil candidat

  • Studii medii
  • Sofer profesionist – minim 1 an experienta
  • Permis de conducere categ B,C,E
  • Atestat transport marfa, card tahograf digital
  • Disponibilitate la efort fizic si manipulare de marfa
  • Experienta in transportul materialelor de constructii reprezinta un avantaj
  • Responsabil, onest, harnic si perseverent
  • Abilitati de comunicare, interrelationare si lucru in echipa

Beneficii

  • Pachet salarial motivant (salariu fix, bonuri de masa, bonus de performanta)
  • Posibilitatea dezvoltarii in cariera

Sursa: www.dedeman.ro