Antibiotice S.A., Iaşi angajează Controlor calitate

Antibiotice S.A., Iaşi angajează CONTROLOR CALITATE, în cadrul serviciului Controlul Calităţii cu locaţie în Iaşi

Cerinţe şi abilităţi specifice:

Absolvent de studii liceale
Abilităţi de organizare şi gestionare a timpului de lucru
Bune abilităţi de comunicare şi de lucru în echipă
Capacitate de asimilare a cunoştinţelor specifice postului, seriozitate, flexibilitate, adaptabilitate

Responsabilităţi:

Prelevează probe din materii prime și materiale de ambalare, produse intermediare, produs finit, utilități
Înregistrează operațiunile efectuate confom procedurilor de lucru

Se oferă:

Angajare full time
Oportunitatea dezvoltării carierei în cadrul unei firme de prestigiu
Pachet salarial motivant
Traininguri de specialitate

Cei interesaţi sunt rugaţi să trimită CV, însoţit de fotografie şi scrisoare de intenţie, documente de studii în xero-copie sau scanate, la adresa: Antibiotice S.A., Iaşi, str. Valea Lupului, nr. 1, cod 707410, Direcţia Resurse Umane, fax 0232-209633 sau e – mail: resurse.umane@antibiotice.ro până la data de 31.10.2017.

Relaţii suplimentare la telefon: 0232 – 209107, 0232-209211;

Numai candidaţii selectaţi pentru concurs vor fi contactaţi.

Sursa: www.antibiotice.ro